Vybavení

Naše stylová poloroubená chalupa je postavena na místě původně rozsáhlé selské usedlosti z 19.stol. Z této usedlosti byly do nového objektu začleněny kvalitní stavební část jako jsou kamenné zdi a kamenné klenby. Chalupa se nachází na horním okraji obce Malá Morava - Vojtíškov asi 50 m od místní silničky v nadmořské výšce 720 m.n.m.

Její kapacita je 10 lůžek, která je možno v případě potřeby doplnit přistýlkami. V přízemí chalupa nabízí velkou obytnou místnost s dřevěnou podlahou, trámovým stropem a klasickými kachlovými kamny. Součástí obytné místnosti je kuchyňská linka s mikrovlnkou, elektrickým sporákem a jídelní kout. Dále je k dispozici herna s kamennými klenbami, vybavená kulečníkem (pool) a stolním fotbalem. V přízemí je rovněž 2x WC, infrasauna s ochlazovacím bazénkem, 2x sprchový kout, a dvě umyvadla. V poschodí jsou 3 dvoulužkové a 1 čtyřlůžková ložnice. Ve dvou ložnicích je TV s českými programy a v jedné z ložnic je k dispozici knihovna se spoustou knih.
K vytápění obytné místnosti plně postačí kachlová kamna, herna se vytápí krbovýmí kamny a ve všech ložnicích je elektrické topení.

 

Chalupa nabízí pohodové ubytování pro rodiče s dětmi, skupiny přátel, nebo i romantiku ve dvou v každém ročním období. Na chalupě je k dispozici venkovní posezení u zahradního krbu, lze se koupat v zapuštěném bazénu se solárním ohřevem, návštěvníci zde mají k dispozici přenosný gril, venkovní houpačku, ruské kuželky, venkovní stolní tenis, pro děti je tu pískoviště a lze použít i antukový tenisový kurt.

Parkování je zajištěno přímo na zahradě u chalupy bez omezení počtu vozidel.

Celý objekt je vybaven historickým selským a městským nábytkem a doplňky. Pro děti je připravena jídelní židlička, dětská vanička, židličky, stoličky, dva nočníky a nástavec prkénka WC.
Kuchyňský kout je plně vybaven nádobím, vařit a péct lze na kachlových hamnech nebo na elektrickách kamnech se čtyřmi plotýnkami. Jeho součásti je dvoudřez, všude je teplá voda, ohřívaná el. bojlerem. Součástí jídelního koutu je velký selský stůl s židlemi a dvěma lavicemi. V obytné místnosti je TV SAT, rádio, dvě komody, dvě křesla a dvě rozkládací pohovky.